آموزش زبان

آشنایی با متد آموزش زبان نصرت

آشنایی با متد آموزش زبان نصرت

آشنایی با متد آموزش زبان نصرت

این روز ها هنگامی که در دنیای اینترنت به دنبال نرم افزار یا روش هایی برای آموزش زبان انگلیسی بگردید امکان ندارد با عناوینی مانند دانلود آموزش زبان نصرت، آموزش زبان انگلیسی به روش نصرت، آموزش تصویری زبان نصرت و… مواجه نشوید به همین دلیل در این پست قصد داریم به آشنایی با متد آموزش زبان نصرت بپردازیم و این روش را به طور کامل بررسی کنیم و تمامی مزایا و معایب این متد را بررسی کنیم قبل از هر چیزی به شما توصیه می کنیم ویدئو زیر را مشاهده کنید. مشاهده این ویدئو باعث می شود یک پیش زمینه ای از این مجموعه در ذهن شما به وجود بیاید که به شما کمک می کند بهتر با این روش آشنا شوید.

همانطور که مشاهده کردید در این روش ابتدا گوینده جملاتی را به زبان انگلیسی بیان می کند سپس ترجمه آنها به زبان فارسی گفته می شود بعد از اینکه این کلمات بیان شد مکالمه ای پخش می شود که و بدون هیچ ترجمه ای در میانه های آن مکالمه بین دو نفر تا انتها ادامه می یابد و در حین پخش مکالمه تنها کاری که زبان آموز باید انجام دهد این است که با دقت به مکالمه گوش کند و شکل نوشتار کلمات را با هم دنبال کند به این ترتیب همزمان بین چشم و گوش زبان آموز هماهنگی ایجاد می شود که هم تمرکز او را افزایش می دهد و هم سبب می شود که فرد از حافظه شنیداری و تصویری خود به صورت همزمان استفاده کند.

بعد از اتمام مکالمه سوالاتی از زبان آموز پرسیده می شود و از او می خواهد با توجه به آنچه تا کنون اموخته است با زبان انگلیسی به سوالات جواب دهد. بهترین روش برای اینکه از حداکثر توان خود برای یادگیری استفاده کنید این است که با صدای بلند به سوالات پاسخ بگویید زیرا با شنیدن صدای خودتان اشکالاتتان را متوجه خواهید شد و در صورت نیاز مکالمه را دوباره پخش خواهید کرد.

البته این ویدئو درس اول این مجموعه است و در درس های بعدی که شما کلمات و اصطلاحات بیشتری را یاد می گیرید مکالمات کاربردی بین دو نفر انجام می شود که سعی بر این است که از کلماتی که تاکنون زبان آموز آموخته است استفاده شود. توجه کنید نکته اصلی این روش تمرین و تکرار آن است. تمرین و تکرای متعادل و هوشمندانه! شاید بپرسید تکرار هوشمندانه یعنی چه؟ سوال شما کاملا به جاست و پاسخ ان این است که منظور تکراری است که در آن به جای اینکه چند بار پشت سر هم جملات تکرار شوند هر بار سعی می شود سوال متفاوتی از زبان آموز پرسیده شود که جواب همه آنها یکی است و به این ترتیب زبان آموز هر بار همان جمله را تکرار می کند با این تفاوت که از جنبه ای متفاوت به آن فکر کرده است به عنوان مثال:

بعد از اینکه در مکالمه جمله  ?are you from iran بیان شد گوینده چند سوال متفاوت زیر را که پاسخ آنها مشابه است بیان می کند؟

شما اهل کدام کشور هستید؟

آیا شما اهل ایران هستید؟

چگونه می توان از کسی پرسید آیا اهل ایران است؟

برای مطلع شدن از ملیت یک فرد از چه کلمه پرسشی باید استفاده کرد؟

اگر کمی دقت کنید با پرسیدن همه این سوالات شما به یاد جمله انگلیسی بالا می افتید و می خواهید به گونه ای جواب سوال را از میان آن استخراج کنید. شک نکنید اگر با صدای بلند به تمام این سوالات پاسخ دهید هرگز این جمله و جملات مشابه آن از ذهن شما بیرون نمی رود. توجه کنید که هر درس نسبت به درس قبلی مکالمات و کلمات سخت تری خواهد داشت پس باید از همین ابتدا با روش درست پیش بروید تا بتوانید از پس مکالمات سخت بر بیایید زیرا دیده شده است که بسیاری از زبان آموزان درس های ابتدایی را جدی نمی گیرند و زمانی که به درس های مشکل تر می رسند دچار سر درگمی می شوند زیرا با روش آموزش به درستی خو نگرفته اند.

مزایای روش آموزش زبان نصرت:

۱- آموزش زبان خارجه با استفاده از تمرین و تکرار

۲- آموزش مکالمات و جملات کاربردی

آشنایی با متد آموزش زبان نصرت

۳- یادگیری زبان خارجه به صورت عملی

۴- عرضه کننده آموزش بیش از ۲۰ زبان زنده دنیا.

۵- تهیه شده در نسخه های مختلف صوتی و تصویری و قابل استفاده برای گوشی، کامپیوتر و دستگاه خانگی

معایب روش آموزش زبان نصرت:

عیب این روش این بود که در ابتدا به صورت صوتی تهیه شده بود و زبان اموز در هنگام استفاده از این مجموعه این امکان برایش وجود نداشت که بتواند شکل کلمات را هم ببیند و از حافظه تصویری خود کمک بگیرد اما خوشبختانه نسخه هایی که اکنون در بازار موجود می باشد به صورت تصویری است و این مشکل را رفع کرده است.

نسخه های مختلف آموزش زبان به روش نصرت:

برای آموزش زبان نصرت آلمانی، انگلیسی، فرانسه و همچنین آموزش زبان نصرت عربی که بیشترین طرفدار را در بین ایرانیان دارند نسخه های آموزش زبان نصرت برای اندروید، آموزش زبان نصرت برای آیفون، و همچنین کامپیوتری موجود می باشد.  اما برای سایر زبان ها مانند کره ای، چینی، هلندی، هندی، سوئدی و… فقط نسخه صوتی منتشر شده است که می توانید فایل های آن را که پسوند MP3  دارند را بر روی همه دستگاه هایی که این نوع فایل را پشتیبانی می کنند منتقل کنیدو در هر زمانی حتی در موقع رانندگی گوش دهید و تمرین و تکرار کنید.

برای تهیه این مجموعه ها می توانید به سایت زبان نصرت مراجعه کنید و بعد از دیدن یک نمونه فیلم از آنها و آشنایی بیشتر سفارش خرید خود را ثبت کنید که برای شما این امکان وجود دارد که همان زمان به درگاه بانک متصل شوید و هزینه پکیج را بپردازید یا اینکه روش پرداخت در محل را انتخاب کنید.

همچنین برای مشاوره و سفارش می توانید برای ما کامنت بگذارد یا با شماره تلفن های ۰۹۱۳۶۰۶۷۹۵۰ و ۰۹۱۳۷۲۱۸۲۸۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *