اسرار خانه داری, مجله سبک زندگی

تیبل میت، میزی ارزان و همه کاره!

تیبل میت، میزی ارزان و همه کاره!

بسیاری از شرایط و شیوه های زندگی امروزی ما را وادار به زندگی در خانه های کوچک و آپارتمانی کرده است از طرفی هم بسیاری از کارها و فعالیت هایی که امروزه افراد در خانه انجام می دهند پیشتر از این وجود نداشته است؛ اگر ما بخواهیم برای هر یک از فعالیت هایی که در طول روز در منزل انجام می دهیم یک میز مخصوص و جداگانه داشته باشیم مسلما نمی توانیم آنها را در یک خانه کوچک جای دهیم. راهکار چیست؟ چگونه می توان از فضای کوچک خانه با کمترین هزینه بیشترین استفاده را کرد؟ پاسخ خیلی هم دور از ذهن نیست تیبل میت، میزی ارزان و همه کاره! راه حل این مسئله است.

ویژگی های میز تیبل میت

قبل از هر چیزی به این موضوع می پردازیم که چه ویژگی هایی سب شده است که این میز ارزان، و به ظاهر ساده بتواند بتواند محبوبیت و کاربرد بسیار زیادی داشته باشد.

  • جنس این میز از نوعی پلاستیک فشرده شده با دوام است که سبب شده است با وجود داشتن سطحی تقریبا کوچک در حدود ۵۰*۴۰ سانتی متر وزن زیادی در حدود ۲۲ کیلوگرم را تحمل کند. پایه های این میز فلزی و محکم هستند که در نگه داشته شدن این میز به طور ثابت و جلوگیری از لغزیده شدن آن بسیار موثر هستند.
  • این میز را می توان به راحتی در ۳ درجه و  ۶ ارتفاع خاص تنظیم کرد و به این صورت تبدیل می شود به میزی که کاملا متناسب با نوع کار و قد فردی که می خواهد از آن استفاده کند.
  • قیمت این میز در مقایسه با میز هایی که تک کاربره هستند و حتی بسیاری از مزایای این میز را ندارند بسیار ارزان تر و به صرفه تر است.
  • قابلیت تاشو بودن یکی از اصلی ترین دلایلی است که سبب شده است تیبل میت وارد بسیاری از خانه ها شود؛ زیرا در این صورت بعد از اینکه از میز استفاده شد به راحتی می توان آن را با یک حرکت تا کرد و در زیر تخت یا مبل قرار داد و به این شکل از فضای خانه های کوچک امروزی بیشترین استفاده را کرد.
  • بسیاری از مواقع پیش می آید که ما می خواهیم میز خود را به قسمت های مختلف خانه منتقل دهیم برای کشیدن این میز به سمت خودتان یا هل دادن آن به طرف دیگر نیاز به صرف نیروی زیادی نیست و به راحتی و فقط با دو انگشت می توانید آن را هل دهید یا بکشید.

میز تیبل میت یک میز محکم، دارای قابلیت تنظیم در درجه ها و ابعاد گوناگون و پایه های محکم فلزی است که مجموع این ویژگی ها سبب شده از که این میز به عنوان یک میز همه کاره محبوبیت زیادی در بین اعضای خانواده پیدا کند.

برای اینکه ویژگی ها و کاربردهای این میز برایتان ملموس تر شود می توانید ویدئو زیر را مشاهده کنید.

 

میز ۱۸ حالته تیبل میت

میز تیبل میت را می توان در ارتفاع های زیر به راحتی تنظیم کرد.

ارتفاع ۱ : ۵۰ سانتی متر
ارتفاع ۲ : ۵۶ سانتی متر
ارتفاع ۳ : ۶۰ سانتی متر
ارتفاع ۴ : ۶۵ سانتی متر
ارتفاع ۵ : ۷۰ سانتی متر
ارتفاع ۶ : ۷۳ سانتی متر

علاوه بر قابل تنظیم بودن ارتفاع این میز زاویه قرار گیری صفحه میز نیز قابل تنظیم است. با یک حساب سرانگشتی خواهید دید که با خرید یک میز، صاحب ۱۸ میز می شوید.

کاربردهای میز تیبل میت

با توجه به ویژگی ها و حالت های مختلف این میز به سادگی می توان نتیجه گرفت که این میز را می توان تقریبا برای هر کاری استفاده کرد زیرا هم وزن قابل توجهی را تحمل می کند و هم به راحتی می توان آن را متناسب با کاری که می خواهید انجام دهید در درجه و ارتفاع مناسب تنظیم کنید.

تصویر بالا گویای بسیاری از کاربردهای این میز است که برای تاکید بیشتر کاربردهای موجود در تصویر و سایر کاربردهای این میز را در زیر لیست می کنیم:

انجام دادن کارهای آموزشیف اداری و شخصی که با لپ تاپ انجام می دهید

خوردن غذا و میان وعده

انجام بازی هایی مانند شطرنج و منچ

قابل استفاده برای بازی کردن و نقاشی کشیدن کودکان

قابل استفاده برای کسانی که نمی توانند ایستاده نماز بخوانند.

استفاده در کارگاه ها و گلخانه ها برای نگهداری ابزار

استفاده به عنوان میز مطالعه

برای دادن دارو به بیماران و سالمندان

و هر فعالیت دیگری که اعضای خانواده شما باید آن را در خانه یا محل کار انجام دهند.

خرید میز تیبل میت

برای خرید تیبل میت فقط کافی است به سایت پراز کالا مراجعه کنید و میز را با قیمتی بسیار مناسب سفارش دهید. اگر در تهران باشید می توانید میز را در همان روز با پیک درب منزل تحویل بگیرید و اگر در شهرستان هستید فقط میز را با پست و در سریع ترین زمان تحویل خواهید گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *